www.audress.com, atstovaujama Audros Jakubauskienės labai vertina ir saugo Jūsų privatumą, todėl siekiame Jus kuo aiškiau supažindinti su mūsų interneto svetainėje taikomais informacijos rinkimo ir naudojimo principais. Būtent todėl ir pristatome atnaujintą Asmens duomenų politiką, kurioje rasite mūsų nuostatas ir principus užtikrinant asmens duomenų apsaugą.

Šią Politiką taikome tais atvejais, kai lankotės „www.audress.com“ interneto svetainėje, registruojatės ar užsisakote prekes mūsų elektroninėje parduotuvėje, užsisakote naujienlaiškius. Tvarkydami asmens duomenis vadovaujamės Europos Sąjungos Duomenų apsaugos reglamento Nr. 2016/679, Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo ir kitų susijusių teisės aktų reikalavimais bei kontroliuojančių institucijų nurodymais.

 

Privatumo ir slapukų politika

www.audress.com internetinės parduotuvės asmens duomenų tvarkymas

Siekdami užtikrinti skaidrumą ir atsakingą asmens duomenų tvarkymą, informuojame, kad internetinės parduotuvės www.audress.com valdytojas tvarko asmens duomenis šiais tikslais:

 

Kokie asmens duomenys yra renkami?

AUDRESS.com internetinė parduotuvė renka ir tvarko šių kategorijų asmens duomenis:

 

Kokiais teisiniais pagrindais gali būti renkami Jūsų asmens duomenys?

Audress.com internetinė parduotuvė gali rinkti Jūsų asmens duomenis tik vadovaudamasi teisės aktuose nurodytais teisėto tvarkymo pagrindais. Tai sutarties sudarymo ir vykdymo teisinis pagrindas, kai Jūs su Audress.com internetine parduotuve sudarote pirkimo-pardavimo sutartį. www.audress.com internetinės parduotuvės teisėti interesai taip pat gali būti pagrindas tvarkyti duomenis, pavyzdžiui, kai www.audress.com internetinė parduotuvė siunčia naujienlaiškius bei informuoja apie prekes ar paslaugas. Jūsų sutikimas – dar vienas pagrindas, kuriuo www.audress.com internetinė parduotuvė gali tvarkyti asmens duomenis (pavyzdžiui, vykdant tiesioginę rinkodarą, kai teikiami individualizuoti pasiūlymai, paremti kliento individualia analize ar kitais atvejais). www.audress.com internetinė parduotuvė taip pat gali tvarkyti Jūsų asmens duomenis taip pat ir vykdant teisines prievoles (kad vykdytų norminių aktų reikalavimus, taip pat pateiktų atsakymus į valstybės ir savivaldybių teisėtas užklausas ir kt.) ar kitais teisės aktuose nustatytais teisėto tvarkymo pagrindais.

 

Slapukai

Slapukų surinkta informacija leidžia mums užtikrinti Jūsų galimybę naršyti patogiau, teikti Jums patrauklius pasiūlymus bei daugiau sužinoti apie svetainės naudotojų elgesį, analizuoti tendencijas ir tobulinti svetainę, klientų aptarnavimą ir internetinės parduotuvės www.audress.com teikiamas paslaugas.

Slapukai taip pat naudojami tam, kad būtų užregistruota, ar sutinkate, kad internetinės parduotuvės www.audress.com svetainėje būtų naudojami slapukai, kad šis klausimas nebūtų užduodamas kiekvieną kartą apsilankant svetainėje.

Prieigą prie statistinių duomenų apie internetinės parduotuvės www.audress.com svetainės lankytojus turi internetinės parduotuvės www.audress.com valdytojai, kurie yra atsakingi už šių duomenų analizę ir interneto svetainės tobulinimą, taip pat įmonės partneriai, kurie teikia interneto svetainės turinio valdymo įrankius.

 

Kaip tvarkyti savo slapukus?

Apsilankę www.audress.com interneto svetainėje Jūs galite pasirinkti, ar norite naudoti slapukus. Slapukus galite valdyti ir (arba) ištrinti pagal savo pageidavimus. Naršyklės („Internet Explorer“, „Safari“, „Firefox“, „Chrome“ ir kt.) nustatymuose galite pasirinkti, kuriuos slapukus norite priimti ir kuriuos atmesti. Galite ištrinti visus jūsų kompiuteryje jau esančius slapukus, o daugumoje naršyklių galite nustatyti, kad slapukai nebūtų įrašomi. Šių nustatymų buvimo vieta priklauso nuo jūsų naudojamos naršyklės.

Daugumoje naršyklių galima:

Jei nesutinkate, kad į Jūsų kompiuterį ar kitą įrenginį būtų įrašomi slapukai, galite bet kada atšaukti sutikimą juos naudoti pakeitę nustatymus ir ištrynę įrašytus slapukus. Jei pasirinkote ištrinti slapukus, nepamirškite, kad bus pašalintos ir visos nustatytos parinktys. Be to, visiškai užblokavus slapukus, daug interneto svetainių (įskaitant „www.audress.com“ svetainę) neveiks tinkamai. Dėl šių priežasčių nerekomenduojame išjungti slapukų, kai naudojatės internetine www.audress.com svetaine.

Norėdami daugiau sužinoti apie slapukus ir kaip juos tvarkyti ar pašalinti, tiesiog apsilankykite puslapyje www.allaboutcookies.org ir jūsų naršyklės pagalbos puslapyje.

 

Asmens duomenų saugumas

Jūsų Asmens duomenys tvarkomi atsakingai ir saugiai atsižvelgiant į visus Lietuvos respublikos įstatymus ir ES reglamentus. Nustatydami asmens duomenų tvarkymo priemones, taip pat duomenų tvarkymo metu, įgyvendiname tinkamas teisės aktuose nustatytas duomenų apsaugos technines ir organizacines priemones, skirtas apsaugoti Jūsų tvarkomus asmens duomenis nuo atsitiktinio ar neteisėto sunaikinimo, sugadinimo, pakeitimo, praradimo, atskleidimo, taip pat nuo bet kokio kito neteisėto tvarkymo.

Internetinės parduotuvės www.audress.com valdytojai yra raštiškai įsipareigoję trečiosioms šalims neatskleisti ir neplatinti darbo vietoje gaunamos informacijos apie internetinės parduotuvės www.audress.com klientus, įskaitant ir www.audress.com svetainės lankytojus.

Asmens duomenų saugumo priemonės nustatomos atsižvelgiant į rizikas, kurios kyla tvarkant asmens duomenis. Daugiau informacijos apie asmens duomenų saugumą internetinės parduotuvės www.audress.com galite rasti Asmens duomenų tvarkymo taisyklėse.

 

Jūsų teisės ir kita aktuali informacija

Jūs turite teisę:

Dėl savo teisių įgyvendinimo ar nusiskundimų, galite kreiptis el.paštu audress.design@com. Taip pat galite kreiptis ir į Valstybinę duomenų apsaugos inspekciją, tačiau visuomet sieksime visus klausimus išspręsti tiesiogiai kartu su Jumis.

Jei dėl šioje privatumo politikoje pateiktos informacijos Jums iškiltų klausimų, maloniai prašome kreiptis į www.audress.com bet kuriuo Jums patogiu būdu:

 

Kaip sužinoti apie šios politikos pakeitimus?

„www.audress.com” atnaujinus šią privatumo ir slapukų politiką, apie esminius pakeitimus informuosime paskelbdami pranešimą interneto svetainėje www.audress.com